Utn4qnzrtsietvqpjj3z

Odważ się negocjować podwyżkę!

Wszystko, co należy wiedzieć o tym dlaczego warto sięgnąć po podwyżkę i kiedy najlepiej to robić.

Zatrzymałeś się w martwym punkcie w temacie wynagrodzenia?

  • Uważasz, że Twoje zarobki powinny być wyższe?
  • Sądzisz, że Twoja pensja nie przystaje do Twoich kompetencji?
  • Nie otrzymałeś podwyżki od dłuższego czasu?
  • Obawiasz się poruszyć temat wynagrodzenia z przełożonym?
  • Próbowałeś negocjować pensję, ale bez powodzenia?

 

Aby ruszyć z miejsca

 

W trakcie kursu dowiesz się dlaczego:

• Możliwości negocjacji wynagrodzenia powinny Ciebie ekscytować

• Negocjacje mają bezpośredni wpływ na wzmocnienie pewności siebie

• Większość Twoich obaw przed rozmową o wyższej pensji, to tylko mit

• Tracisz mnóstwo pieniędzy nie podejmując prób negocjacji zarobków

• Pracodawcy opłaca się znaleźć sposób, by dać Tobie podwyżkę

Rozpocznij kurs już teraz!"Kurs Korpołebskiego dodaje odwagi, motywuje do działania i rozwiewa obawy przed rozpoczęciem rozmowy o podwyżce. Dzięki niemu wiem, że negocjacje nie tylko pozwalają uwierzyć we własne możliwości, ale również, wbrew pozorom, budują pozytywny wizerunek w oczach pracodawcy. Najwyższy czas wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!"

- Piotr P.


Po ukończeniu kursu...

- Będziesz zmotywowany do negocjacji wynagrodzenia

- Przekonasz się, że zawsze warto negocjować do samego końca
- Poczujesz odwagę do podjęcia rozmowy o podwyżce z przełożonym

- Dowiesz się, jakie sytuacje zawodowe sprzyjają zmianie wynagrodzenia


Autor, mentor


Radek Korpołebski
Radek Korpołebski

Cześć,

Mam na imię Radek i bardzo się cieszę, że mogę zaprosić Cię do udziału w moim kursie.

Negocjacje to moje zamiłowanie już od ponad 14 lat. Jednymi z moich pierwszych negocjacji były ustalenia warunków zatrudnienia z ówczesnym pracodawcą. Do dziś pamiętam emocje związane z przygotowaniami do tej ważnej rozmowy, ale też ogromną satysfakcję, gdy wynegocjowałem 4 z 6 założonych wówczas celów negocjacji. Szybko zdecydowałem, że moje zdolności negocjacyjne będą odgrywały bardzo dużą rolę w moim życiu zawodowym. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, Obecnie jako negocjator, prowadzę rozmowy z klientami, które wymagają doskonałej oceny sytuacji i zastosowania zaawansowanych technik wpływu i przekonywania.

Negocjuję zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. To dlatego znajomi dzwonią do mnie, gdy chcą przygotować się do rozmowy o pracę, chcą zwiększyć swoje wynagrodzenie, a nawet kiedy planują zakup nowego auta w dobrej cenie.

Moją sprawdzoną wiedzą dzielę się z innymi. Uczę, jak zwiększyć wynagrodzenie i wspieram w procesie negocjacji podwyżki. Szczególną wagę kładę na zbudowanie odpowiedniej motywacji i pozytywnego nastawienia umysłu. Gwarantuję Ci, że to już 50% sukcesu.

W prosty sposób przedstawiam jak skutecznie uargumentować zasadność podwyższenia wynagrodzenia. Przekazuję moje sekrety odnośnie technik, które umożliwiają powodzenie w negocjacjach. Dodatkowo zwracam uwagę na szereg możliwych błędów, które często nieświadomie popełniane są przez ubiegających się o wyższą pensję.

W moich kursach znajdziesz praktyczne wskazówki do zastosowania od zaraz, przykłady możliwych dialogów z przełożonym, różne scenariusze rozmów a także słowa-klucze, które powinny paść podczas negocjacji.

Rozpocznij swoją przygodę z negocjacjami już teraz!

Widzimy się na kursie!


 

Zawartość kursuCzęsto zadawane pytania


Jak długo będę mieć dostęp do kursu?
Twój dostęp do kursu będzie możliwy zarówno przez komputery stacjonarne, urządzenia mobilne a także aplikację działającą w systemie iOS przez tak długi okres czasu, jaki się Tobie podoba. Inaczej mówiąc: dożywotnio.
Czy mogę korzystać z kursu przez aplikację w telefonie?
Tak. Umożliwia to aplikacja "Teachable Online Courses" działająca w systemie iOS, którą można pobrać z Apple App Store. Po utworzeniu konta myTeachable, uzyskasz dostęp przez aplikację do kursu. Szczegóły instalacji i funkcjonalności dostępne są na https://support.teachable.com/hc/en-us/articles/115000766167 oraz na https://itunes.apple.com/us/app/teachable-online-courses/id1177062376?mt=8.
Co gdy nie jestem zadowolony z kursu?
Naszym celem jest Twoja satysfakcja z udziału w kursie i wierzymy, że tak będzie. Jeśli jednak pojawiły się szczególne powody, dla których nie jesteś zadowolony, to podziel się proszę z nami swoją opinią. Wypełnij formularz oceny kursu i przedstaw pomysły i sugestie odnośnie tego, co moglibyśmy zrobić jeszcze lepiej.
Kiedy otrzymam dostęp do kursu?
Dostęp do kursu otrzymasz po założeniu konta logowania do platformy kursowej i weryfikacji Twojego adresu e-mail. Wszystkie niezbędne informacje zostaną przesłanie automatycznie kilka minut po zapisaniu się na kurs. Pamiętaj także, abyś potwierdził swój adres e-mail poprzez kliknięcie w odpowiedni link w jednej z przychodzących wiadomości. Dzięki temu aktywujesz konto i będziesz mógł rozpocząć korzystanie z kursu..

Rozpocznij kurs już teraz!